מאמרים

חשיבות הספורט בחיינו - חלק II

גם אם הרכב מקולקל- תמיד יש מונית. וגם אם אין כסף למונית- תמיד יש אוטובוס. ואם לא אוטובוס- תמיד יש חבר שיכול להקפיץ. ההליכה נדחקת לתחתית סדר הפתרונות שלנו והופכת לנדירה יותר ויותר. אז מה עושים?

האחד- התחילו לשלב ספורט באורח חייכם, תתפלאו אבל אפשר ללמוד כמה דברים מאבות אבותנו, זה יכול להתחיל בקטן, מצאתם הופעה טובה בין הופעות של לוח הופעות? לכו אליה ברגל. זה אולי אפילו יוסיף מימד חוויתי כלשהו לבילוי.
שנית- עשו מהספורט כיף. אם חופשת סקי היא החלום שלכם - עשו אותה מפנקת, קחו איתכם חברים, הזמינו לעצמכם מסעדה טובה עם אוכל בריא, עשו כיף. ונכון, חופשת סקי אפשר להפוך לכיף די בקלות, אבל גם ריצה יכולה להיות חוויה נחמדה, אם קניתם בגדי ריצה חדשים ונעליים אופנתיות, והזמנתם את השכנה, שאף פעם לא יוצא לכם לפטפט איתה כך סתם כי תמיד הילדים מפריעים, או הטלפונים, או כל דבר אחר. פתאום זמן הריצה תהפוך למשאב נפשי, אישי, חשוב ויקר לליבכם. הספורט, תאמינו או, יהיה חלק כיפי מחייכם.
ושלישית- אל תהיו עצלנים. זוהי הזמנות מופלאה לאימון כח הרצון, והרי כולנו קורצים לפעמים לעבר איזו סדנת אימון (קואוצ'ינג), כולנו רוצים שמשיהו יגרום לנו להפיק מעצמנו יותר ולא לוותר לעצמנו. אז הנה אימון אישי, והוא בחינם. ויש לו ערך נוסף של אריכות ימים טובים ובריאים.

חזרה לחלק ראשון